Tasarım

Aşağıda bulunan alanda Tasarım etiketine sahip olan içerikler görüntülenmektedir. Detay Bilgi için "GÖRÜNTÜLE" butonuna tıklayabilirsiniz.

Baskı Tasarımları
Baskı tasarımı nedir? Hangi alanlarda kullanılmaktadır? "Tek Fikir" olarak sizlere baskı tasarım süreçlerinin tümünde destek ve hizmet vermekten kıvanç duyarız.
Ebru ALP
Maksimum Patent
Grafik & Web Tasarımı
İçinde bulunduğumuz teknoloji çağı düşünülürse, firmalar ve bireyler için web sitesinin önemi azımsanamayacak kadar büyüktür. Web sitesi sizin dünyaya açılan kapınızın olarakta görülebileceği gibi reklam anlamında da en etkili çözümlerin…
Hakkımızda
Tek Fikir olarak 2015 yılında kurulan firmamız ile çok daha büyük kitlelere ulaşarak, müşteri ve kullanıcılarımıza daha kaliteli hizmet sağlamayı amaçlıyoruz. Bunun için sizin yerinize web sitenizin güncellemelerini kontrol ediyor,…
Kurumsal Kimlik
Kurumsal kimlik çalışması nedir? Neden Önemlidir? Etkili bir kurumsal kimlik çalışmasının firmanıza ne gibi yararlarının olacağını hiç düşündünüz mü?
Logo Tasarımı
Logo; firmaların, şirketlerin ve şahısların kimliğini en net şekilde yansıtabileceği görsel bir öğedir. Sizin vizyonunuzu ve misyonunuz yansıtan ve eğer uygunsa hikayesinin olduğu bir logo çalışması kullanıcıların her zaman aklında…
Profesyoneler İle Çalışarak Kazanın! Nasıl mı?
Profesyonel ve işinin ehli olan kişilerle çalışmak sizlere her zaman yarar ve fayda sağlar. Sektörünüzde öncü hale gelmek ve rakiplerinizden bir’ den fazla adım öne geçebilmek için ise size profesyonel…
Rıfat ÇAYIRLI
TroyFoods CEO Founder
Yeni, Yepyeni Web Sitemiz ile Sizlerin Hizmetinizdeyiz!
Aydın' da 2015 yılında faaliyete geçen işletmemiz ile siz değerli kullanıcı ve müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. Bunun göstergesi olarak ise web sitemizi hazırladık ve yayına aldık. Siz değerli kullanıcılarımız…
Ak Enerji (Kartvizit)
Ak Enerji için Tek Fikir tarafından hazırlanmış olan kartvizit tasarım çalışmasına bu sayfadan hemen ulaşın.
Ak Enerji (Logo)
Ak Enerji için özel olarak hazırlanan Logo Tasarım çalışmasına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Amerikan Kültür Dil Kursları
Amerikan Kültür Dil Kursları Aydın Şubesi İnternet tanıtımları ile web sitelerinin tasarım ve yazılımlarının hazırlanması için Tek Fikir ile anlaşmaya vardı.
Angel Güzellik & Estetik
Güzel kalmak her kadının hayalidir! Angel Güzellik ve Estetik Salonu Aydın'da müşterilerine estetiğin ve güzelliğin kapılarını açıyor. Güzellik ve Estetiğin buluştuğu nokta olan Angel Güzellik internet sitelerinin hazırlanması ve yayınlanması…
Arinna İnşaat (Kartvizit)
Arinna İnşaat için hazırlamış olduğumuz kartvizit çalışmasını bu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.
Aydın İş Kadınları Derneği (İşkad)
Aydın İş Kadınları Derneği üye ve kullanıcılarının hızlı bilgi alabilmesi ve başvuruları gibi işlemlerinin yayınlandığı resmi web sitesinin Grafik Tasarımı ve Yazılımları için Tek Fikir' i tercih etti.
Baby Sitting (Logo)
Franchising ile Evde Çocuk bakım Hizmeti Veren Baby Sitting isimli firmanın logo çalışmasını görüntüleyebilirsiniz.
Defnelif İnşaat Taah. Ltd. Şti.
Defnelif İnşaat Taah. Ltd. Şti şirketinin resmi web sitesi Tek Fikir tarafından hazırlanmıştır. Web sitesi responsive yapıda ve modüler halde hazırlanmıştır. Halihazırda tüm çalışmalarını bu site üzerinden yayınlamaktadırlar.
Doğu Emlak (Kartvizit)
Emlak ve Gayrimenkul üzerine hizmet veren Doğu Emlak Aydın için, Tek Fikir tarafından hazırlanan kartvizit tasarım çalışmasına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Dost Pati Petshop (Kartvizit)
Dost Pati Petshop firmasının kartvizit tasarımını bu sayfa aracılığı ile görüntüleyebilirsiniz.
Efe Sahaf (Ayraç)
Aydın ilinde Sahaf olarak hizmet veren efeSahaf için Tek Fikir tarafından hazırlanmış olan Kitap Ayracı tasarımının detaylarına bu sayfadan inceleyebilirsiniz. efeSahaf kitap ayracı tasarımı yanısıra baskı çalışması da Tek Fikir…
Efe Sahaf (Broşür)
Logo, Kartvizit gibi çalışmalarının da Tek Fikir tarafından hazırlanan Efe Sahaf'a ait broşür tasarım çalışmasını bu sayfayı kullanarak hemen görüntüleyebilirsiniz.
Efe Sahaf (Kartvizit)
Aydın'da sahaf hizmeti veren EfeSahaf için hazırladığımız kartvizit tasarım çalışmasına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Efe Sahaf (Logo)
Aydın'da sahaf hizmeti veren Efe Sahaf için Tek Fikir tarafından hazırlanmış olan Logo Tasarım çalışmasını bu sayfadan görüntüleyebilir ve inceleyebilirsiniz.
Ege Waffle
Ege Waffle; Aydın'da Waffle lezzetini yeni baştan hazırlayan bir firma! İstenilen çeşitlerde müşterilerine özel ve en taze tatları sunan firma, yenilikçiliği kendine amaç edinmiştir. İnternet'te isimlerini duyurmak için ise Tek…
Egemen İnşaat Tic. Ltd. Şti. (Logo)
Web Arayüz tasarımının da hazırlandığı Egemen İnşaat Tic. Ltd. Şti. ye ait logo tasarım çalışmasını bu sayfa aracılığı ile kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz..
Ekol Dijital
Aydın / Efeler de hizmet veren, müşterilerine fotoğraf çekimi, dijital baskı ve promosyon ürünleri gibi konularda hizmet veren Ekol Dijital'e ait web tasarım çalışmasını bu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.
Enovalife (Etiket)
Enovalife' ın genişleyen ve büyüyen yapısı gereği temizlik ürünleri için hazırladığımız Ürün etiketi çalışmalarını bu sayfadan görüntüleyin.
Gülçin Reklam
Aydın'da Reklamcılık dendiğinde ilk akla gelen isimlerden olan Gülçin Reklam internet dünyasına adım atıyor! Çalışmalarını ve referanslarını yayınlayacak olduğu web tasarım ve yazılım çalışmaları için Tek Fikir ile anlaşmıştır!
Hakan Süzer (Kartvizit)
Hakan Süzer'e ait Tek Fikir tarafından hazırlanan kişisel kartvizit örneğini bu sayfadan inceleyebilirsiniz.
Hezarfen Bilim Akademisi (Afiş)
Hezarfen Bilim Akademisi için fuar, etkinlik ve tanıtım gibi organizasyonlarda kullanılmak amacı ile hazırlanan afiş çalışmasını görüntüleyin...
Hezarfen Bilim Akademisi (Kartvizit)
Hezarfen Bilim Akademisi' ne ait kartvizit çalışmasının görüntülerine bu sayfadan hemen ulaşın...
Hezarfen Bilim Akademisi (Kıvrımlı Broşür)
Hezarfen Bilim Akademisi için hazırlanan 2 kırımlı, üçe katlamalı broşür çalışmasını görüntüleyebilirsiniz.
Hezarfen Bilim Akademisi Web Sitesi
Robotik, Kodlama, Yaratıcı Drama gibi çocuklar üzerine hizmet veren Hezarfen Bilim Akademisi web sitesi dışında afiş, kartvizit, broşür gibi baskı tasarım çalışmaları için Tek Fikir' i tercih etti.
İlke Eğitim Kurumları
İlköğretim ve Lise düzeyinde öğrencilerine eğitim veren İlke Eğitim Kurumları Web tasarım çalışmaları için Tek Fikir'i tercih etti.
Kayaoğlu İnşaat
1978'den bu yana İnşaat ve Tadilat sektöründe uzmanlık sunan Kayaoğlu İnşaat firması, kendisi hakkında haberleri, projeleri ve kurumsal ilişkilerini dijital dünyaya taşımak için Tek Fikir ile anlaştı.
Kayaoğlu İnşaat (Kartvizit)
Daha öncesinde web tasarım ve yazılım çalışmalarında Tek Fikir olarak birlikte çalıştığımız Kayaoğlu İnşaat Ltd. Şti. için hazırladığımız kartvizit tasarımını bu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.
Konya Metal
Aydın'da hizmet veren Konya Metal'in web sitesi arayüz tasarımlarına bu sayfa aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Maksimum Patent
Aydın' da Marka, Patent, Faydalı Model vb. üzerine hizmet veren Maksimum Patent LTD. ŞTİ. grafik tasarım ve web tabanlı çalışmaları için Tek Fikir' i tercih etmiştir.
Martı Temizlik
Aydın'ın Efeler ilçesinde Ev, Ofis, Fabrika, Hastane ve Banka gibi yerlerin temizlik hizmetini veren Martı Temizlik'e ait web sitesinin web arayüz çalışmalarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Martı Temizlik (Broşür)
Kurumsal kimlik ve Web sitesi gibi çalışmalarınında Tek Fikir tarafından hazırlanmış olan Martı Temizlik'e ait broşür tasarım çalışmasını bu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.
Martı Temizlik (Kartvizit)
Martı Temizlik'e ait referanslarımızdan olan Kartvizit tasarımının detaylarını bu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.
Martı Temizlik (Logo)
Kurumsal kimlik anlamında tüm hizmetleri için Tek Fikir ile anlaşma sağlayan Martı Temizlik'e ait Logo tasarım çalışmasını buradan hemen görüntüleyin.
Pudra Bebe & Çocuk
Çocuk Giyimi satışı üzerine hizmet veren ve bu alanda öncü olmayı hedefleyen Pudra Bebe & Çocuk'a ait web tasarım çalışmasını buradan hemen inceleyin.
Pudra Bebe & Çocuk (Logo)
Pudra Bebe & Çocuk firmasına ait kurumsal kimlik ve marka yüzü kullanılmak üzere hazırlanan logo tasarım çalışmasını buradan görüntüleyebilirsiniz.
Savanna Cafe (Kartvizit)
Kullanıcılarına yıllardır hizmet Veren Savanna Cafe & Restaurant Menü tasarımı haricinde Kartvizit çalışması ve baskısı içinde Tek Fikir ile anlaştı. Tasarım çalışması ile alakalı detayları bu sayfadan görebilirsiniz.
Savanna Cafe (Logo)
Savanna Cafe & Restaurant'ın Kurumsal Kimlik Tasarımları ve Cafe hizmetlerinde kullanmak üzere Tek Fikir tarafından hazırlanmış olan Logo tasarım çalışmasına bu sayfadan hızlıca ulaşabilirsiniz.
Savanna Cafe (Menü)
Kullanıcılarına yıllardır hizmet Veren Savanna Cafe & Restaurant menü tasarımını yenilemek ve baskı işlemleri için Tek Fikir'i tercih etti.
TroyFoods
Aydın' ın Umurlu ilçesinde hizmet veren TroyFoods firmasının web arayüz tasarımı görüntülerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Tasarım responsive ölçütlerinde Bootstrap altyapısı kullanılarak hazırlanmıştır. Aynı zamanda Php / Mysql altyapısı kullanılmıştır.
Üniversiteliler Kahvesi (Ayraç)
Kitap Okumak Hayattır! Bu felsefe ile hayata bakan Üniversiteliler Kahvesi, Cafe konsepti yanısıra eski ve yeni kitaplar olmak üzere roman, hikaye bazında yayınları da işletmesinde bulundurmaktadır!
WonderPark Cafe & Oyun Salonu
WonderPark Cafe & Oyun Salonu için hazırlamış olduğumuz web arayüz çalışmasının detaylarını bu sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz.
WonderPark Cafe & Oyun Salonu (Amerikan Servis)
WonderPark Cafe & Oyun Salonu için yemek servislerinde kullanılmak üzere Tek Fikir tarafından hazırlanmış olan Amerikan Servis çalışmasına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
WonderPark Cafe & Oyun Salonu (Broşür)
WonderPark Cafe & Oyun Salonu için açılışa özel hazırlanan A5 boyutlarında ki broşür tasarım çalışmasına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
WonderPark Cafe & Oyun Salonu (Kartvizit)
WonderPark Cafe & Oyun Salonu için baskı çalışmaları ile konsept halinde hazırlanan Kartvizit tasarım çalışmasına bu sayfa aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
WonderPark Cafe & Oyun Salonu (Logo)
WonderPark Cafe & Oyun Salonu için hazırlanan ve baskı dahil birçok alanda kullanılmak için dizayn edilen logo çalışmasını bu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.
WonderPark Cafe & Oyun Salonu (Menü)
600m2 üzerine kurulu olan WonderPark Cafe & Oyun Salonu, Web Sitesi çalışması dışında Menü tasarımı ve baskısı için Tek Fikir'i tercih etti.
Duyuru & Haberler

Tek Fikir & Bilişim & İnternet Hizmetleri olarak sizleri haberdar etmek istediğimiz haber, bilgi ve duyurularımızın tümüne bu sayfa aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilir ve hemen detaylarını görüntüleyebilirsiniz...

Hizmetlerimiz

Sizlere sağlamayı amaçladığımız hizmetlerimize aşağıda bulunan listeden ulaşabilir. Detaylı açıklamalarını ise kolaylıkla inceleyebilirsiniz...

Kurumsal

Bizim hakkımızda bilgilere ulaşabileceğiniz bu sayfa aracılığı ile hakkımızda istediğiniz bilgiye hemen ve en hızlı biçimde ulaşabilirsiniz...