Google / Facebook Reklamları

 

Google Reklamları / Google Adwords

Google reklamları nedir? Ne gibi faydalar sağlar?

Google reklamları siteniz, belli bir ürününüz gibi birçok konuda arama sonuçlarında kullanıcılara gösterecek şekilde reklam çalışmalarınızı ve bu reklam çalışmalarından gelir elde etmenizi sağlar.

İşletmenizi tanıtan bir sayfaya google reklamı vermek, belirlediğiniz anahtar kelimelerde arama yapan kullanıcılara gösterilir, kullanıcı bağlantıyı ziyaret ederek ürününüz yada işletmeniz hakkında kısa yoldan bilgi edinir.

Biz “Tek Fikir” olarak ise sizlerin adına Google reklamlarınızı yönetiyoruz. Google reklam çalışması öncesinde sektörünüz hakkında önce bir ön inceleme yapıyor ve bu bilgilerin ışığında reklam çalışmalarınız için kollarımızı sıvıyoruz. Sonrasında ise belli aralıklar ile size reklam raporlarını sunuyor ve google reklamlarınızın ne oranda etkili olduğunu birlikte inceliyoruz.

Facebook Reklamları

Sosyal medyaların içinde şüphesiz en fazla öne çıkanı Facebook’ tur. Bundan dolayı Facebook’ un reklam konusunda da önemi azımsanamayacak kadar yüksektir. İşletmenizin, sayfanızın, ürününüzün direk olarak istediğiniz belli hedef kitlelere ulaşabilmesi Facebook reklamları sayesinde mümkün. Ve bizde “Tek Fikir” olarak sizlere Facebook reklam yönetimi konusunda hizmet veriyoruz. Sektörünüzde ki anahtar kelimeleri, sektörleri ve hedef kitlenizi belirledikten sonra reklamlarınızı yayınlıyoruz.

Bu süreçte ise yine sizler ile istatiksel raporları belli aralıklar ile paylaşıyoruz. Facebook Reklam Yönetimi için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz...

Sosyal Medya' da Bize Katılın!

Sosyal ağlarda bulunan hesaplarımızı takip edin, bizim hakkımızda ki gelişmelerin tümüne hemen ulaşın ve görüntüleyin!