SEO Optimizasyonu

 

Arama motoru optimizasyonu yada herkes tarafından bilinen SEO (Search Engine Optimization) nedir? Neden ihtiyaç duyulur? Ne gibi faydaları vardır?

Arama motoru optimizasyonu internet’ te yer alan web sitenizin Google, Yahoo, Bing gibi popüler arama motorlarında kolaylıkla bulunabilmesi ve sitenizin üst sıralara çıkabilmesi için öneminin azımsanamayacak kadar büyük olduğu bir konudur. O kadar ki; sitenizin ilk yapım aşamasından son yayın zamanına kadar önem verilmesi gereken konular arasında yer alır.

Sitenizde yayınladığınız ürün, makale yada duyuru gibi tüm alanlarının gerekli ve uygun şekilde başlıklarının girilmesi, gerekli meta tanımlamalarının yapılması ve aynı zamanda sosyal medya ile etkileşime geçebilecek yapıların oluşturulması önemlidir. Bunlar sayesinde sitenizin arama motorları üzerinde ki önemi bir kat daha artacaktır. Diğer yandan ilk tasarım / yazılım aşamalarında da gerekli önemin gösterilmesi gerektiği SEO üzerine sizlere “Tek Fikir” olarak hizmet vermekten gurur duyarız. Site içi arama motoru optimizasyonu hizmeti verdiğimiz süreçte istatistik sonuçlarıda sizinle belli aralıklarda paylaşacağız. Bu sayede hizmetinizin ne durumda olduğunu sizde görebileceksiniz. “Tek Fikir” oalrak sizleri bekliyor olacağız…

Sosyal Medya' da Bize Katılın!

Sosyal ağlarda bulunan hesaplarımızı takip edin, bizim hakkımızda ki gelişmelerin tümüne hemen ulaşın ve görüntüleyin!