Kurumsal Kimlik

 

Kurumsal kimlik çalışması nedir? Neden Önemlidir? Etkili bir kurumsal kimlik çalışmasının firmanıza ne gibi yararlarının olacağını hiç düşündünüz mü?

Kurumsal kimlik demek, firmaların halk tarafından görünen yüzü olarak adlandırılabilir. Kurumun kendini farklı nesne, obje, basılı yayın gibi alanlarda ifade edebilme şeklinden ibarettir. Bunun alanı gerçek anlamda çoğaltılabilir. Kuruluşu yansıtacak, vizyonu ve misyonu son kullanıcıya kurumsal kimlik çalışması sayesinde aktarabilecek çalışmalar ise her zaman işletmenin refaha ulaşmasını sağlayacak niteliktedir.

Kurumsal kimlik kurumun pazarda bulunan imzasıdır. Belli zamanlarda firma ve ajansların ortak çalışmasıyla ortaya çıkan kurumsal kimlik çalışmaları uzun zaman etkisini sürdürebilmektedir. Ve bu sayede firma ile son kullanıcı arasında ki bağın kopmamasını sağlanır. Firma hazırlamış olduğu ve alanında kullanılan nesnelerin hazırlandığı etkili bir kurumsal kimlik çalışması ile tüketicinin zihninde yer eder ve yer etmeye devam eder.

Biz ise "Tek Fikir" olarak sizlere kurumsal kimlik çalışma sürecinde yardımcı olmak için buradayız! Bizler, sizlere Kartvizit, Broşür, Afiş, Antetli Kağıt, Baskılı Zarf, Teklif Dosyası, Etiket (Sticker), Magnet, Bloknot, Kalem, Masaüstü Set gibi birçok kurumsal kimlik çalışması alanında hizmet vermek için hazır olarak bekliyoruz!

Kurumsal kimlik çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi hemen arayabilir, dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek bir kahve eşliğinde çalışmalarınız hakkında görüşebiliriz. Sizi Bekliyor Olacağız. :)

 
Sosyal Medya' da Bize Katılın!

Sosyal ağlarda bulunan hesaplarımızı takip edin, bizim hakkımızda ki gelişmelerin tümüne hemen ulaşın ve görüntüleyin!